Hurda Geri Dönüşümü


Hurda Geri Dönüşümü

Hurda Geri Dönüşümü

Firmamız Güneyler Metal Hurda dönüşümü degerinde ülke ekonomisi için elinden gelen caba ve gayretle yatırımlarına devam ederk geri dönüşüm sektörü yani halk arasında bilen adı olarak hurda ve hurdacılık sektör faaliyetleri ilerletme çabası içinde çalışmaktadır.

Firmamız Güneyler Metal geri dönüşümü zor olan metal ve atık maddeleri toplayıp ayrıstırma ve sınıflandırarak maden ocaklarına göndermektedir.

Bu maden ocaklarında Hurdalar geri dönüşüme kazandıralarak ülkemiz için gerekli ihtiyac ve metal haline dönmekteri.

Dışarıdan kolay olarak Gözükülen iş aslında o kadar hafife alınmamalıdır

Hurca geri dönüşümü ülke ekonomisi için cok degerli olup kullandıgımız cogu alet ve edavatların geri dönüşüm sayesinde ucuz elle ettimizi unutmayalım.

İshiyacınız olan en ufak bir alet bile Hurda geri dönüşümü olmasa Misal [ 5 Türk lirasına aldıgınız bir el aleti pense yada makas Degerinin 3 katı ile çarpılmak zorunda kalacak 15 Türk Lirası ödemek zorunda kalacaktık farka bakılırsa ülke için degeri anlaşılacaktır.] Hurda geri dönüşümü o yüzden deger verip ve atıklarımız degerlendirip başka insanların ekmek parası kazanmasına önem verilmektedir.

Güneyler Metal Hurda olarak ülke ve çevremiz çocuklarımızın gelecegi olarak her şeyi ön pilanda tutup çevre kirligini önlemek ve ülke ekonomisi katkıda bulunmak için her şeyi yapmnaya hazır bulunmaktayız.

Firmamız Güneyler Metal Hurda İstanbulun her semtinde faaliyet göstermekte ve ülke gelende çalışmaktadır.