Hurda Fiyat Farkları


Hurda Fiyat Farkları

Her Yerde Degişen Hurda Fiyatları Asılları

Herkezin kafasını karıstıran hurda fiyatlarının neden cok farklı oldugunu ve bunun hangi yerlere göre değiştigini sebebini anlatmak istiyoruz.

 Öncelikle bunun genel sebebi olarak bilinen Londra Metal Borsası ve Amarika Birleşik Devletleri parası USD güncel değişim fiyatlarındandır.

  Londra Meta Borsası https://www.lme.com/ internet sitesi üzerinden güncel fiyatları hergun mesai saatleri içerisinde canlı olarak seyretmekte ve Arz Talebe Göre değişim sağlamaktadır.

 USD bunun herkezin bildigi gibide dolar kuru güncell degişimllerle farklılık gösteriyor ve yurt dışına giden metal geri dönüşümleri bunun üzerinden farklı fiiyatlarla sağlanıyor.

Tabi herkezin dogru Hurdacı Bulup bulmamsındanda kaynaklanmaktadır.

İstanbulda belirli olarak Hurda Alımı İtalat ve ihracat yapan firmalar cok az sayıda bilinmektedir, 

ama her yerde sayısız hurdacı bulunabilir, Özellikle İstanbul çeşitli semtlerinde her sokakta bulabilirsiniz ama onlar asıl olarak gercek fiyatlara alım yapamaktadırlar.

Hurdacılar önce küçük depolarda alınan hurdaları toplayarak belirli başlı alım yapan firmalara ciddi karlarla satılmakdır.

Güneyler Metal Hurda bunu ortadan kaldırak gercek degerleri ile sizlere hizmetler sunar  www.guneylermetal.com adresinden fiyat listesi bölümünden gercek degerlerini görebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Sizlere kusursuz hizmet vermekten gurur duyuyoruz Güneyler Metal Hurda