Firmamız Genel Kapsamı


Firmamız Genel Kapsamı

Göktürk Ve Kemerburgaz Ana Şubelerimiz Göktürk Hurdacı Kemerburgaz Hurdacı

Güneyler Metal Hurda Sektöründe Ana deposu Olarak Göktürk Hurda toplama merkezi olarak kullanmaktadır.

Güneyler Metal Hurda Sektöründe  deposu Olarak Kemerburgaz Hurda Depolama olarak kullanmaktadır.

Hizmet verdiğimiz yerler olarak İstanbul çeşitli semtlerinde faaliyet göstermekte

Göktürk Hurdacı,Kemerburgaz Hurdacı,Arnavutköy Hurdacı,Hadımköy Hurdacı,Alibeyköy Hurdacı,Kağıthane Hurdacı,Şişli Hurdacı,

Mecliyeköy Hurdacı, Gayrettepe Hurdacı ,Odayeri Hurdacı, Ağaçlıköy Hurdacı, Seyrantepe Hurdacı vb...

 semtler gibi bircok semtte faaliyet göstermektedir

Güneyler hurda bu zaman kadar yaptığı tüm çalışmalarda müşterilerinin güvenini kazanmış ve onlara en iyi hizmeti verebilmek maksadıyla elinden geleni yapmıştır. Bizim baki görevimiz aslında dünyamızı temiz tutmak, ülkemize destek çıkmak ve geleceğimizi düşünmek geleceğimizi düşünmek kavramını biraz sizlere şöyle açıcak olursak bugün hurda alım ve satılımlara daha doğrusu hurdacılığa  gereken önemi vermez isek.

Geri dönüşüme önem vermez isek bizler gelecekteki çocuklarımıza gereken dünyayı bırakamayız. Aslında bizim yüzümüzden bir çok sorunlarla karşılaşarak istedikleri gibi bir hayat yaşayamazlar.

Geri dönüşüm insan hayatında çok önemli bir yere sahiptir aslında kullandıklarımızı hurdaya çıkması durumunda yeniden kullanabilmemiz maksadıyla bu durum tabiki ülkemiz içinde ve ekonomisi içinde çok önemli bir rol oynayacaktır. İstanbulun ilçe, ,ilçe her bölgesinde hurda alımlarımızı devam ettirmekteyiz.